Kolejna edycja WINTERCAMP za nami!

Drodzy Uczestnicy Wintercamp 2013!

bardzo Wam dziękujemy za udział w tegorocznej edycji. W szczególności za wyjątkową atmosferę, którą udało się stworzyć przede wszystkim dzięki Wam. Po raz kolejny dochodzimy do wniosku, że to właśnie spotkanie ludzi o podobnych pasjach, zamiłowaniach i marzeniach jest największą siłą tego wydarzenia.

W tegorocznej edycji udział wzięło 105 osób. Na polu rozbite były 55 namioty. Odwiedziła nas rekordowa ilość mediów i chyba w całej Polsce w ten weekend wiedzieli, że tam jesteśmy, co robimy i że spanie zimą w namiotach czy jamach śnieżnych to niezła , a przy tym całkiem bezpieczna zabawa!

Dziękujemy rewelacyjnym gościom specjalnym tegorocznej edycji, a więc Kindze Baranowskiej, Adasiowi Pustelnikowi, Darkowi Załuskiemu i Tamarze Styś, ale także prelegentom Wojtkowi Grzesiakowi i Piotrowi Smurawie, całej kadrze szkoleniowej oraz zespołowi technicznemu z “oboźnym” Gramolem na czele!

Dzięki takim wydarzeniom popularność outdooru rośnie, a świadomość, że to świetny pomysł na życie niemal dla każdego, to dla nas ważny cel. Chcemy zachęcać i zarażać kolejne osoby tą pasją, uczyć dobrych praktyk i promować aktywne i bezpieczne uprawianie sportów outdoorowych.

Do zobaczenia …na górskim szlaku!

Zespół Wintercamp

Partnerzy WinterCamp X

title