Odpalamy zapisy na 8-mą edycję największego zimowego biwaku szkoleniowego w Polsce!

biwak_noca
Zapraszamy Was na kolejną edycję Zimowego Biwaku Szkoleniowego WINTERCAMP 2017, który odbędzie się tradycyjnie już w lutym, na Turbaczu. Każda edycja Biwaku jest inna, ale najważniejsze, że każda kolejna jest po prostu lepsza, ponieważ stale się uczmy, wyciągamy wnioski i wdrażamy nasze doświadczenia. Staramy się wzbogacać Biwak o nowe elementy programowe i wydarzenia oraz zapraszamy nowych, ciekawych prelegentów.

Naszą największą nowością w tym roku, bez wątpienia, jest zupełnie nowy program – WINTERCAMP FAMILY – będzie to dodatkowa, specjalna edycja Biwaku przygotowana specjalnie dla dorosłych z dziećmi. Rodzinny klimat zimowej przygody w połączeniu ze szkoleniami i zabawami to unikalna propozycja dla całych rodzin.

W ciągu najbliższych miesięcy, sukcesywnie podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona (max 120). Zachęcamy wszystkich do szybkiego wysyłania zgłoszeń, tym bardziej, że dla najszybszych przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę – 399 zł, która obowiązuje – w przypadku dokonania zgłoszenia – do dnia 31 października 2016 r.

UWAGA: Ponownie „otwieramy furtkę” dla osób, które BYŁY JUŻ UCZESTNIKAMI Wintercamp’u, a dokładnie dla wszystkich tych, którzy uczestniczyli w Biwaku (za wyjątkiem ostatnich 2 edycji – a więc 2016 lub 2015). Pula tych miejsc z oczywistych względów jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, Wintercamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!!!

FORMULARZ ZGOSZENIOWY – WINTERCAMP 2017
FORMULARZ ZGOSZENIOWY – WINTERCAMP FAMILY 2017

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

Partnerzy WinterCamp X

title