Odpalamy zapisy na 9-tą edycję największego zimowego biwaku szkoleniowego w Polsce!

Witajcie! Zapraszamy Was na kolejną (dziewiątą!)  edycję Zimowego Biwaku Szkoleniowego WinterCamp 2018, który odbędzie się tradycyjnie już w lutym, na Turbaczu. Jak co roku do programu wprowadzamy kilka zmian wykorzystując doświadczenia z lat poprzednich by uatrakcyjnić kolejne wydarzenie – między innymi przedłużamy program szkoleniowy o pół dnia! Jak było rok temu: ZOBACZ

WinterCamp 2018 będzie odbywał się w trakcie Narodowej Zimowej Wyprawy na K2, na której będzie wielu naszych przyjaciół, których gościliśmy w latach poprzednich. Będziemy przez cały czas śledzić losy wyprawy, a nasi prelegenci z pewnością na bieżąco będą komentować wydarzenia w Karakorum!

Zgłoszenia na biwaki zaczynamy przyjmować już teraz, a w ciągu najbliższych miesięcy podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy. Warto przypomnieć że zapraszamy Was do przepięknie położonego schroniska na Turbaczu, które w rankingach zajmuje obecnie 4. miejsce w Polsce! Przypominamy, że liczba uczestników jest ograniczona (max 120). Zachęcamy wszystkich do szybkiego wysyłania zgłoszeń, tym bardziej, że dla najszybszych przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę – 499 zł, która obowiązuje w przypadku wpłaty do dnia 31 października 2017 r.

Zachęcamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, WinterCamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!!!

FORMULARZ ZGOSZENIOWY – WINTERCAMP 2018

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

 

Partnerzy WinterCamp X

title