Opowiedz o swojej przygodzie podczas WinterCamp X!

 

Wintercamp już od 10 lat gromadzi na Turbaczu wyjątkowe osoby! To nie tylko nasi prelegenci, instruktorzy ale to przede wszystkim Wy! Tak Wy! Gros spośród Was to podróżnicy, pasjonaci, miłośnicy gór i przygody. I w czwartek w ramach cyklu 3×21 to właśnie Was chcemy usłyszeć!

Od godziny 20:00 w czwartkowy wieczór chcemy Wam oddać mikrofon, byście podzielili się z nami swoimi wspomnieniami z podróży, górskimi osiągnięciami, czy sportowymi wyczynami – bądź czymkolwiek co tylko zapragniecie! Do dyspozycji oddajemy Wam rzutnik, mikrofon, laptopa i salę wypełnioną po brzegi słuchaczami! Wchodzicie w to?

3×21 to trzy prezentacje trwające nie dłużej, nie krócej jak 21 minut! To Wasze prezentacje.

Co zrobić, by zostać prelegentem?

  • Do 31.01 wysyłajcie na adres 321@wintercamp.pl tytuł Waszej prelekcji, opis będący zajawką tego, o czym będziecie nam opowiadać na 1000 znaków oraz zdjęcie. W tytule maila napiszcie czy jesteście uczestnikami Wintercampu czy Wintercampu Family.
  • W przypadku więcej niż trzech zgłoszeń przeprowadzimy na naszym facebooku ankietę, w której zostaną wyłonione trzy najlepsze Waszym zdaniem prelekcje.
  • Wasze prelekcje odbędą się w czwartkowy wieczór. Stanowić będą one najlepsze preludium dla prezentacji naszych gości!

A teraz najważniejsze! Dla najlepszego prelegenta przewidziana jest nagroda! Oczywiście outdoorowa! Warto zatem już dziś siąść do komputerów i przygotować prelekcję na nie dłużej, nie krócej jak 21 minut!

3…2…1… start!

Partnerzy WinterCamp X

title