Otwieramy zapisy na WINTERCAMP 2015

UWAGA: Zaczynamy zapisy na kolejną, 6-tą już edycję największego biwaku zimowego w Polsce!;)

Na naszej stronie znajdziecie sporo informacji na temat programu i założeń. Każdy kolejny Wintercamp staramy się jednak wzbogacać o nowe elementy programowe, nowe wydarzenia oraz zapraszamy nowych, ciekawych prelegentów. W ciągu najbliższych miesięcy, sukcesywnie podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy. Podobno tegoroczna zima ma nam dać popalić – a my na to właśnie liczymy – bo potrzebujemy duuużo śniegu w tym roku;)

Z uwagi na ogromne zainteresowanie Wintercamp’em i zgodnie z zasadą z lat ubiegłych – zapraszamy tylko te osoby, które jeszcze w naszym Biwaku nie uczestniczyły.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona (max 120). Zachęcamy wszystkich do szybkiego aplikowania, tym bardziej, że dla najszybszych przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę – 369 zł, która obowiązuje – w przypadku dokonania zgłoszenia – do dnia 31 października 2014 r.

Zapraszamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, Wintercamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!!!

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

 

wc15

Partnerzy WinterCamp X

title