Poczuj Wilczy zew i wygraj pakiet VIP z wlotką na Wintercamp!

Wilk nie przestaje zaskakiwać i przygotował dla Was wyjątkowy kąsek. Stawka jest wysoka – tym razem do wygrania udział w biwaku Wintercamp w prawdziwie vipowskim wydaniu!

Co to oznacza?

Nie martwiąc się o namiot, matę czy ciepły śpiwór, wraz z osobą towarzyszącą możesz wziąć udział w biwaku Wintercamp 2017 i poczuć się jak prawdziwy VIP! Poza noclegiem w namiocie od Wilka otrzymasz także unikalny zestaw startowy od Jack Wolfskin – w tym śniadanie podanie prosto do namiotu, wywiad na Wilczej Stornie oraz sesję foto!

Jak zgarnąć Wilczy bilet?

Do 3 lutego, na profilu Facebook Wilczej Strony (link) dodaj swoje wilcze zdjęcie z komentarzem, które przekona nas, że to właśnie Ty wraz z Twoją osobą towarzyszącą powinniście pojechać na Wintercamp. Ale to nie wszystko! Koniecznie otaguj zdjęcie odpowiednimi hashtagami. Jeśli zależy Ci na uczestnictwie w I terminie (16-19.02) oznacz fotę jako #VIPwintercamp1 #wilczastrona #wintercamp, a jeśli wolałbyś wziąć udział w II terminie biwaku (20-23.02) wybierz analogicznie: #VIPwintercamp2 #wilczastrona #wintercamp.

W dniu 4 lutego, wybierzemy po jednym zwycięskim zdjęciu, którego autor/autorka wraz z osobą towarzyszącą wygrają pakiet VIP na I i II termin Wintercamp 2017. Ogłoszenie wyników nastąpi przez Facebook Wilcza Stronia oraz przez wiadomości prywatne.

Daj się ponieść swojej własnej wilczej stronie i przeżyj przygodę życia!

_MG_8582

Partnerzy WinterCamp X

title