Podziel się swoją przygodą!

3,2,1 START!

Jesteście wyjątkowi. A już na pewno przynajmniej duża część z Was ;)) Wiemy, że sporo podróżujecie, że macie na swoim koncie wiele ciekawych przeżyć, a często też, całkiem konkretne osiągnięcia. Jeśli chcecie się tym podzielić z innymi, to mamy dla Was wyjątkową propozycję. Po raz pierwszy odpalamy nowy format prezentacji na naszym Biwaku i zapraszamy WAS do jego współtworzenia. W czwartkowy wieczór, dostaniecie godzinę, a dokładnie 3×21 minut na Wasze prelekcje!

3x21_WC_logo

Co chcemy zobaczyć?

Opowiedz o swojej wyjątkowej przygodzie, albo podróży, o wyczynach, ludziach, których spotykasz podczas wędrówki… Po prostu podziel się swoimi przeżyciami i emocjami. Ważne: masz na to maksymalnie 21 minut! ;) Jeśli nie lubisz zbyt dużo mówić, ale potrafisz zrobić to ciekawie, to Twoje wystąpienie może być też znacznie krótsze.

Co zrobić, aby móc zaprezentować swoją opowieść?

Szczegóły związane z trybem i terminami kwalifikacji osób zaproszonych do przeprowadzenia prezentacji otrzymacie mailem.

Kiedy będziesz miał swoją prezentację?

Jeśli Twoja propozycja znajdzie się w gronie trzech najciekawszych to najdalej w poniedziałek 08.02 do godziny 12:00 otrzymasz informację potwierdzającą. Prezentacje 3×21 odbędą się w czwartek po godzinie 20:00, tuż przed prezentacją naszego gościa specjalnego. Do dyspozycji będziesz mieć laptop, rzutnik i mikrofon… na całe 21 minut!:)

Czy warto?

Pewnie, że warto! Poza ogólnym aplauzem, uznaniem i poważaniem wśród ekipy Wintercampowiczów możecie liczyć też na nagrody od naszych sponsorów! :)

Partnerzy WinterCamp X

title