Ruszamy z zapisami na WinterCamp X!

Wintercamp X
Był rok 2009 kiedy dwóch przyjaciół – Mateusz Niedbała i Maciej Przywecki zainspirowani wcześniejszymi projektami, postanowili zorganizować “takie małe” zimowe szkolenie, połączone – z praktykowanym w czasach harcerskich – spaniem w zimie pod namiotem. W poszukiwaniu idealnej lokalizacji, osobiście odwiedzali wszystkie potencjalnie dobre schroniska i miejscówki, począwszy od zachodniej granicy Polski. Niebawem, skrystalizował się czas i miejsce akcji pierwszej edycji WinterCampa: 12-14 lutego 2010, a także program: szkolenie terenoznawcze, lawinowe, biwakowe i medyczne. Na dziewiczej edycji było około 70 uczestników.

Minęło od tego momentu prawie 10 lat, dziś WinterCamp pęka w szwach – chętnych uczestników zbiera się na co najmniej dwie edycje, doszły szkolenia wspinaczkowe, skiturowe, sprzętowe i wiele innych aktywności. Do tej pory, we wszystkich edycjach wzięło udział już grubo prawie 2000 osób. Co roku, do schroniska pod Turbaczem, wraz z uczestnikami biwaku przybywają znani himalaiści, osobistości świata wspinaczkowego i podróżnicy. Wintercamp to szkolenia, ale chyba przede wszystkim wyjątkowe i pełne emocji spotkanie ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania i pasje.

W tym roku przygotowaliśmy wiele nowinek w programie, o których będziemy Was sukcesywnie informować. Niniejszym – odpalamy zapisy. Mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich Was (także dotychczasowych uczestników) na prawdopodobnie… ostatni już WinterCamp X!

FORMULARZ ZGOSZENIOWY – WINTERCAMP X

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

Partnerzy WinterCamp X

title