Ruszyły zapisy na WinterCamp 2016

Zaczynamy zapisy na 7-mą edycję największego zimowego biwaku szkoleniowego w Polsce.

Kolejny Wintercamp będzie…wyjątkowy! Każda edycja jest inna, ale najważniejsze, że każda kolejna jest po prostu lepsza, ponieważ stale się uczmy, wyciągamy wnioski i wdrażamy nasze doświadczenia. Staramy się wzbogacać Biwak o nowe elementy programowe i wydarzenia oraz zapraszamy nowych, ciekawych prelegentów. W ciągu najbliższych miesięcy, sukcesywnie podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona (max 120). Zachęcamy wszystkich do szybkiego wysyłania zgłoszeń, tym bardziej, że dla najszybszych przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę – 389 zł, która obowiązuje – w przypadku dokonania zgłoszenia – do dnia 31 października 2015 r.

UWAGA: Po raz pierwszy w historii Biwaku, otwieramy furtkę dla osób, które BYŁY JUŻ UCZESTNIKAMI Wintercamp’u, a dokładnie dla wszystkich tych, którzy uczestniczyli w Biwaku (za wyjątkiem ostatnich 2 edycji – a więc 2015 lub 2014). Pula tych miejsc z oczywistych względów jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, Wintercamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!!!

FORMULARZ ZGOSZENIOWY

wc_logo_news

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

Partnerzy WinterCamp X

title