ZAPISY NA WINTERCAMP FAMILY 2.0 ROZPOCZĘTE

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na aż dwie edycje WinterCamp Family 2.0! W nadchodzącym sezonie będziemy się rodzinnie szkolić, uczyć, bawić i integrować na Polanie Chochołowskiej w Tatrach w terminie od 5 do 9 lutego 2020 roku, oraz na Turbaczu w dniach od 19 do 23 lutego. 

Czy 2.0 oznacza jedynie rok 2020? Nie! Do tej pory z zakresu biwakowania i bezpiecznego poruszania się zimą w górach przeszkoliliśmy ponad 2000 osób, w tym prawie 500 na edycjach rodzinnych. Co roku wsłuchujemy się w opinie uczestników i przyglądamy ocenom, aby ulepszać program. Jednak nadszedł czas na dużą zmianę i mocny krok do przodu. 

Przez zaproszenie do schroniska w Tatrach wychodzimy naprzeciw tym rodzinom, które przyjeżdżają już do nas od kilku lat. Dłuższy niż dotychczas 5 dniowy czas WinterCamp, większa ilość szkoleń, nowe zagadnienia, więcej zabaw, warsztatów i prelekcji podróżniczych to tylko niektóre atuty tego jedynego w swoim rodzaju zimowego wydarzenia. Natomiast chętnych do zasmakowania (nieobowiązkowego) noclegu pod namiotem na śniegu tradycyjnie zapraszamy na Turbacz. Tu rozszerzeniu ulegnie oferta programowa, dojdą nowe dla WinterCamp Family szkolenia, wycieczki, zajęcia, a także między innymi możliwość bezpłatnego skorzystania z biegówek!

Chcielibyśmy jeszcze bardziej wzmocnić przesłanie naszego wydarzenia postrzeganego jako forum wymiany doświadczeń aktywnych rodzin. Wprowadzimy warsztaty z tematami wychowawczymi, komunikacyjnymi czy inspiracyjnymi. Ponadto szykujemy bogaty pakiet uczestnika, a dla dużych rodzin przewidzieliśmy specjalne zniżki!

WinterCamp Family to unikatowe rodzinne spotkanie w klimatycznym górskim schronisku, w trakcie którego dzieciaki zachwycają się nową inspirującą odsłoną zimy, a rodzice w praktyce mogą wykorzystać pozyskaną wiedzę. Nad całością czuwają zaangażowani animatorzy i profesjonalni instruktorzy, którzy razem z rodzinami przeżywają tę niesamowitą zimową przygodę! 

Jeśli macie znajomą rodzinę – przyjedźcie razem na WinterCamp Family. Proponujemy Wam również wygodny pakiet dla seniorów – babć i dziadków. Osoby indywidualne lub posiadające starsze dzieci (powyżej 16 lat) zapraszamy na WinterCamp 2.0, gdzie od tego roku w dwóch poziomach zaawansowania poruszamy tematy bezpiecznego poruszania się i biwakowania zimą w górach!

Do zobaczenia!

Organizatorzy WinterCamp 2.0

Partnerzy WinterCamp X

title