Uruchamiamy zgłoszenia na II edycję WinterCamp 2017!

Już niecałe dwa miesiące od rozpoczęcia zgłoszeń na WinterCamp 2017 (i prawie 3 do jego rozpoczęcia) liczba chętnych przekroczyła nasze zdolności organizacyjne. To z jednej strony dla nas zaszczyt za zaufanie i zainteresowanie, a z drugie strony wyzwanie: jak mądrze zagospodarować ten entuzjazm aby przeszkolić jak najwięcej kursantów by „korzystanie” zimą z gór było bezpieczniejsze.

Zdecydowaliśmy podobnie jak w zeszłym roku o uruchomieniu II edycji biwaku. Odbędzie się ona – nietypowo – od poniedziałku do czwartku 20-23 lutego. W tym momencie zamykamy już możliwość zgłoszenia na I edycję (pozostawiamy jeszcze kilka miejsc dla np. osób które jadą w grupach i część już jest zapisana na I termin – tu prosimy o kontakt mailowy na uczestnicy@wintercamp.pl) i otwieramy zgłoszenia na II edycję.

FORMULARZ ZAPISÓW – WINTERCAMP 2017 II EDYCJA

Pamiętajcie także o naszym nowym „dziecku” jakim jest WinterCamp Family dedykowany głównie dla rodzin, rozgłaszajcie wśród znajomych z dziećmi, jesteśmy prawie na półmetku zapisów. Wszelkie pytania dotyczące tej imprezy kierujcie na family@wintercamp.pl. ZAPRASZAMY!

Partnerzy WinterCamp X

title