Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego:

  • uczestnicy@wintercamp.pl – kontakt dla uczestników wszystkich edycji, zarówno WinterCamp 2.0 jak i WinterCamp Family (i Tatry i Gorce)
  • info@wintercamp.pl, telefon 604071488 – kontakt dla partnerów, sponsorów, kontakt techniczny do operatora.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Tatry: Polana Chochołowska – największa polana w polskich Tatrach, położona na wysokości 1090-1150 m n.p.m. z widokiem na Grzesia, Wołowiec, Jarząbczy Wierch i Kominiarski Wierch. Poza schroniskiem PTTK, które jest bazą WinterCamp Family, na polanie istnieje jeszcze spora grupka zabytkowych szałasów pasterskich. Dojście do schroniska – głównie płaską drogą dojazdową do niego z Parkingu Witów-Siwa Polana- 7,5 km – ok. 3 h w zależności od warunków pogodowych. Dokładną mapę szlaków prowadzących na Polanę Chochołowską znajdziesz TUTAJ.

Gorce: Turbacz jest najwyższym szczytem Gorców i znajduje się w centralnym punkcie pasma. Jego wysokość to 1310, a wraz z cokołem 1314 m. Tuż przy skrzyżowaniu głównych szlaków górskich znajduje się schronisko PTTK, które co roku jest główną bazą WinterCamp. Dzięki takiemu położeniu schroniska, można do niego dotrzeć praktycznie z każdej strony – Rabki Zdrój, Łopusznej oraz Nowego Targu (ok. 12 km). Dokładną mapę szlaków prowadzących na Turbacz znajdziesz TUTAJ.

Partnerzy WinterCamp 2.0

title