3,2,1 START!

Oddajemy Wam parkiet i mikrofon!

Wiemy, że wśród Was są osoby, które sporo podróżują i mają wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Dlatego też, już po raz drugi, odpalamy cykl prezentacji w ramach 321 START! W tym roku odbędą się one pod patronatem zaprzyjaźnionego Wilka. Pamiętajcie, że Wilk lubi pikantne, mrożące krew w żyłach albo gotujące od emocji opowieści! Zgłoście swoje propozycje, podzielcie się swoimi historiami z innymi, a jak zaspokoicie wilczy apetyt, to wygracie cenne nagrody!

Plan działania:

 

  1. Do 31.01 wyślij swoje zgłoszenie – „zajawkę” swojej opowieści złożoną z max. 150 słów i tytułowego zdjęcia na adres twoja@wilczastrona.com
  1. Wszystkie nadesłane zajawki opublikujemy 1.02 na facebook’u Wilczej Strony i poddamy głosowaniu, do 10.02
  1. 11.02 ogłosimy, które 3 historie zdobyły najwięcej głosów i kwalifikują się do finałowego występu na Turbaczu (osobno liczone głosowania na I i II edycję)
  1. Prezentacje 321 START! odbędą w czwartkowy (I edycja) i wtorkowy wieczór (II edycja), po godzinie 20:00. Do dyspozycji będziesz mieć laptop, rzutnik, mikrofon i całe 21 minut, by zdobyć uznanie Wintercampowiczów oraz przekonać jury, że nagroda główna – plecak z nowoczesnym systemem nośnym EDS Dynamic 28 Pack od Jacka Wolfskina, powinien powędrować właśnie do Ciebie!

Dla wszystkich finalistów przewidziane są nagrody!

 

Zgłoszenia ślijcie na adres:

twoja@wilczastrona.com, do 31.01

 

ZAPRASZAMY!

 

Partnerzy WinterCamp X

title