RUSZAJĄ ZAPISY NA WINTERCAMP 2.0

Jest nam szalenie miło poinformować, iż zaczynamy rekrutację WinterCamp 2.0, który odbędzie się w dniach od 12 do 16 lutego 2020 roku na Turbaczu. Będzie to już 11-ta, a – przy tym całkiem nowa – odsłona największego w Polsce, zimowego biwaku szkoleniowego.

Dlaczego 2.0?

W dotychczas organizowanych przez nas biwakach udział wzięło już ponad 2 tysiące osób. Przez lata sukcesywnie zbieraliśmy opinie i oceny uczestników. Co roku  wdrażaliśmy ulepszenia, ale nadszedł w końcu czas na gruntowną zmianę formatu. W efekcie, stworzyliśmy zupełnie nowy program – WinterCamp 2.0 z różnymi poziomami zaawansowania, a ponadto dwie edycje WinterCamp Family organizowane w różnych lokalizacjach.

Co się zmieni? 

Przede wszystkim, postanowiliśmy przedłużyć biwak, który teraz będzie trwał 5 dni. Umożliwi to skorzystanie wszystkim z pełnego pakietu szkoleń, bez konieczności wyboru części z nich, jak to było dotychczas. Będąc świadomi różnego stopnia posiadanej wiedzy i zainteresowania wprowadziliśmy od tego sezonu podział na dwa poziomy szkoleń – podstawowy i zaawansowany. Rozbudowaliśmy znacznie część programową obejmującą spotkania z podróżnikami i himalaistami. Będzie większy dostęp do aktywności na świeżym powietrzu, m.in. otworzymy bezpłatną wypożyczalnię biegówek i rakiet śnieżnych, z których można będzie korzystać w czasie wolnym. Co jednak najważniejsze – więcej zajęć to równocześnie więcej okazji wspólnej zabawy, integracji i nawiązywania nowych kontaktów. Pojawią się nowe elementy szkoleń, które poprowadzą profesjonalni instruktorzy, szykujemy – jak zwykle – bogaty pakiet uczestnika WinterCamp, wprowadzamy także wygodniejszą – podzieloną płatność oraz zniżkę za przyjazd grupą! 

Co się nie zmieni?

WinterCamp pozostaje nadal najlepszą ofertą dla początkujących adeptów zimowej, górskiej przygody oraz tych, którzy wcześniej zdobytą wiedzą, czasem ugruntowaną już podstawową praktyką, chcą pogłębić. Wieloletnie doświadczenie, silne zaplecze organizacyjne oraz sprawdzeni partnerzy gwarantują wysoką jakość zajęć oraz całą masę emocji, którymi chcemy się z Wami dzielić i wspólnie przeżywać tą wyjątkową, zimową przygodę!

Tych, którzy chcieliby się szkolić, ale z różnych względów nie mogą lub nie chcą spędzać zimowych nocy w namiocie  – zapraszamy na edycję WinterCamp Family w Tatrach (nowość od tego sezonu) lub Gorcach, podczas których również przeprowadzamy szkolenia dla dorosłych. 

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych (Facebook oraz Instagram), gdzie na bieżąco będziemy Was informować o naszych planach i nowościach w tegorocznej edycji nowego WinterCamp 2.0!

Zapraszamy! 

Zespół WinterCamp 2.0

Partnerzy WinterCamp X

title