Ruszyły zapisy na kolejną edycję WinterCamp Family 2018!

Dzień dobry! Przyszłych zdobywców zimowych Himalajów będących obecnie w wieku szkolnym, gimnazjalnym i licealnym zapraszamy wraz z rodzicami na Zimowy Rodzinny Biwak Szkoleniowy WinterCamp Family 2018, który odbędzie się w dniach 8-11 lutego 2018 na Turbaczu.

Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie górskie, gdzie dzieciaki pod okiem fachowców mogą skorzystać ze szkoleń z wspinaczki lodowej, posługiwania się zimowym sprzętem, podstaw ratownictwa, a poza tym przez 4 dni poszaleć na śniegu i świeżym powietrzu Gorczańskiego Parku Narodowego na szczycie jednego ze szczytów Korony Polskich Gór. Rodzice także nie będą się nudzić – dla nich będzie zorganizowany osobny blok profesjonalnych szkoleń i niecodziennych zabaw integracyjnych. Wieczorami rodzinnie posłuchamy opowieści o zimowych wspinaczkach i obejrzymy slajdy z dalekich wyprawach. Nocujemy w schronisku, ale dla chętnych przygotujemy namioty do noclegu w śniegu! Jak było rok temu: ZOBACZ

WinterCamp Family 2018 będzie odbywał się w trakcie Narodowej Zimowej Wyprawy na K2, na której będzie wielu naszych przyjaciół, których gościliśmy w latach poprzednich. Będziemy przez cały czas śledzić losy wyprawy, a nasi prelegenci z pewnością na bieżąco będą komentować wydarzenia w Karakorum!

Zgłoszenia na biwak zaczynamy przyjmować już teraz, a w ciągu najbliższych miesięcy podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy. Warto przypomnieć że zapraszamy Was do przepięknie położonego schroniska na Turbaczu, które w rankingach zajmuje obecnie 4. miejsce w Polsce! Przypominamy, że liczba uczestników jest ograniczona (max 100). Zachęcamy wszystkich do szybkiego wysyłania zgłoszeń, tym bardziej, że dla najszybszych przygotowaliśmy specjalną, niższą cenę – 499 zł, która obowiązuje w przypadku wpłaty do dnia 31 października 2017 r.

Zachęcamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, WinterCamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!!!

FORMULARZ ZGOSZENIOWY – WINTERCAMP FAMILY 2018

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

Partnerzy WinterCamp X

title