Trwają zapisy na WINTERCAMP FAMILY X

Witajcie!
Mamy dobre wieści. W lutym, schronisko na Turbaczu, znowu wypełni się pokaźną gromadą dzieciaków!;) To już kolejna odsłona projektu, którego popularność przerosła nasze oczekiwania. Trwają zapisy na Wintercamp Family X!

Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie górskie, gdzie dzieci pod okiem fachowców mogą skorzystać ze szkoleń z wspinaczki lodowej, posługiwania się zimowym sprzętem, podstaw ratownictwa, a poza tym przez 4 dni poszaleć na śniegu i świeżym powietrzu Gorczańskiego Parku Narodowego na szczycie jednego ze szczytów Korony Polskich Gór. Rodzice także nie będą się nudzić – dla nich będzie zorganizowany osobny blok profesjonalnych szkoleń i niecodziennych zabaw integracyjnych. Wieczorami rodzinnie posłuchamy opowieści o zimowych wspinaczkach i obejrzymy slajdy z dalekich wyprawach. Nocujemy w schronisku, ale dla chętnych przygotujemy namioty do noclegu w śniegu! Jak było rok temu: ZOBACZ

Przyszłych zdobywców zimowych Himalajów będących obecnie w wieku szkolnym, gimnazjalnym i licealnym zapraszamy wraz z rodzicami na Zimowy Rodzinny Biwak Szkoleniowy Wintercamp Family X, który odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2019 na Turbaczu.

Zgłoszenia na biwak zaczynamy przyjmować już teraz, a w ciągu najbliższych tygodni podawać będziemy Wam informacje o naszych tegorocznych planach, gościach specjalnych i wydarzeniach – sprawdzajcie stronę www oraz na profil facebook’owy. Warto przypomnieć że zapraszamy Was do przepięknie położonego schroniska na Turbaczu, które w rankingach zajmuje obecnie 4. miejsce w Polsce!

Liczba uczestników jest w tym roku mocno ograniczona. Zachęcamy do zapoznania się z programem, regulaminem i prosimy o realną ocenę własnego przygotowania i możliwości przed zgłoszeniem udziału. Przypominamy, że poza szkoleniami, zajęciami i prelekcjami, Wintercamp to przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i poznania ciekawych ludzi, dobra zabawa i przygoda, której na pewno nie zapomnicie!!!

FORMULARZ ZGOSZENIOWY – WINTERCAMP FAMILY X

Do zobaczenia na TURBACZU!
ORGANIZATORZY

Partnerzy WinterCamp X

title