Noclegi w bazie Wilka dla uczestników Witercamp 2016

Poznaj wilka w naturze.

Biwak zimą ma swoje uroki. Rzadziej latają komary i muchy, a lód do napojów jest na wyciągnięcie ręki. O tej porze roku, w samym sercu Gorczańskiego Parku Narodowego wygodnie jest jednak tylko tym, którzy śpią w schronisku, w namiocie, albo gdzieś w zaciszu jamy. Z tej okazji przygotowaliśmy wraz z Wilkiem coś specjalnego!

_MG_3427m

Noce z wilkiem.

Mamy „do rozdania” wygodne legowiska dla uczestników obu edycji, w zimowych namiotach Jacka Wolfskina – do zamieszkania na cały Biwak. Użyczymy Wam również dmuchanych mat i ciepłych śpiworów. Przyjmujemy zgłoszenia od dwuosobowych składów. W bazie Wilka zamieszkać może każdy, kto wie co by chciał napisać w pozdrowieniach z Wintercampa do swojego kompana.

Zaproponuj treść krótkiej kartki, którą wysłałbyś do swojego przyjaciela, który właśnie kisi się w biurze, podczas gdy Ty jesteś w górach.

Wybierzemy dwie najciekawsze. Ich autorzy otrzymają zaproszenia.

 

Zadbaj o swoje legowisko

Namiotów wilka będzie…kilka!:) A więc powstanie: niewielka baza Wilka. Cały ekwipunek odbierzesz na miejscu. Co prawda będziesz wchodzić na Turbacz z dużo lżejszym plecakiem, ale na naszym polu, każdy zespół sam będzie przygotowywał się do biwaku.

 

Bądź człowiekiem – dla Wilka

Ktoś jednak będzie czekać na Twoje pozdrowienia z Turbacza. W zamian za nocleg, wypisz kartkę i wyślij ją do znajomego nieszczęśnika, który musiał zostać w mieście;)

 

Opis ekwipunku Jacka Wolfskina, z którego będziecie mogli skorzystać znajduje się tutaj: https://wintercamp.pl/blog/najnowsze-technologie-na-wintercampie/

Szczegóły dotyczące zgłoszenia znajdziesz w swojej skrzynce pocztowej. O miejsce w bazie Wilka mogą ubiegać się wszystkie osoby, które zostały zakwalifikowane do udziału w obu edycjach Wintercamp 2016.

 

Partnerzy WinterCamp X

title